Rozvrh hodin a ceny cvičení

 

Vypsané kurzy na období 01. 10. 2018 - 31. 10. 2018

Právo změny vyzhrazeno.

Čas Název / instruktor Cena
za 1 hod.
Cena
za 10 hod.
 
Pondělí
velký sál
08:30 - 09:30 PILATES
Bohumila Vacková
60,- 540,- přihlásit
09:30 - 10:30 BODYFORMING + hlídání dětí
J. Zrostlíková + J. Kučerová
60,- + 25,- 540,- přihlásit
11:00 - 12:00 BODYBALL 55+
Martina Mašková
60,- 540,- přihlásit
17:00 - 18:00 CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ
Lenka Sosnovcová
80,- 720,- přihlásit
18:00 - 19:00 MÍČE - INTERVALOVÝ TRÉNINK
Jana Klingerová
80,- 720,- přihlásit
19:00 - 20:00 BOSU MIX + PILATES
Bohumila Vacková
80,- 720,- přihlásit
malý sál
10:45 - 11:30 Cvičení s kojenci 9-12 měsíců R / kurz 10 lekcí (1.10. - 10.12.)
Jitka Zrostlíková
60,- 500,- přihlásit
16:30 - 17:30 JOGA
Jana Bendová
75,- 700,- přihlásit
18:45 - 19:45 ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ (kurz 1.10. - 26.11.)
Jitka Zrostlíková
60,- 480,- přihlásit
Úterý
velký sál
08:30 - 09:30 BOSU + hlídání dětí
J. Zrostlíková + J. Kučerová
60,- + 25,- 540,- přihlásit
09:45 - 10:30 Cvičení rodičů a dětí 1-2 roky R
Jitka Zrostlíková
55,- 495,- přihlásit
10:35 - 11:20 Cvičení rodičů a dětí 2-3 roky R
Jitka Zrostlíková
55,- 495,- přihlásit
18:30 - 19:30 LATINO DANCE + posilování
Monika Knotková
80,- 720,- přihlásit
19:30 - 20:30 BOSU
Vendula Šeflová
80,- 720,- přihlásit
malý sál
19:00 - 20:00 KALANETIKA
Slávka Malíková
80,- 720,- přihlásit
Středa
velký sál
08:30 - 09:30 PILATES
Bohumila Vacková
60,- 540,- přihlásit
09:30 - 10:30 FITNESS JOGA - Zdravotní cvičení
Milena Kostnerová
60,- 540,- přihlásit
11:00 - 12:00 BODYBALL 55+
Martina Mašková
60,- 540,- přihlásit
18:00 - 19:00 BŘICHO-BOKY-ZADEK
Marie Sochorová
80,- 720,- přihlásit
malý sál
09:00 - 09:45 Cvičení s kojenci 3-6 měsíců R / kurz 10 lekcí (26.9. - 28.11.)
Jitka Zrostlíková
60,- 500,- přihlásit
09:45 - 10:30 Cvičení s kojenci 6-9 měsíců R / kurz 10 lekcí (26.9. - 28.11.)
Jitka Zrostlíková
60,- 500,- přihlásit
10:30 - 11:15 Cvičení s kojenci 9-12 měsíců R / kurz 10 lekcí (26.9. - 28.11.)
Jitka Zrostlíková
60,- 500,- přihlásit
16:00 - 17:00 INTERVALOVÝ TRÉNINK
Kateřina Barnášová
80,- 720,- přihlásit
17:00 - 18:00 PILATES
Kateřina Barnášová
80,- 720,- přihlásit
18:30 - 19:30 POWERJOGA
Zuzana Kožíšková
80,- 720,- přihlásit
Čtvrtek
velký sál
08:30 - 09:30 STEPY + hlídání dětí
J. Zrostlíková + J. Kučerová
60,- + 25,- 540,- přihlásit
09:45 - 10:30 Cvičení rodičů a dětí 1-2 roky R
Jitka Zrostlíková
55,- 495,- přihlásit
10:35 - 11:15 Cvičení rodičů a dětí 2-3 roky R
Jitka Zrostlíková
55,- 495,- přihlásit
16:00 - 16:45 Cvičení rodičů a dětí 3-5let R / 1.pol. 4.10. - 31.1.
Jitka Zrostlíková
60,- 650,- přihlásit
16:45 - 17:45 Cvičení dětí 5-7let 1.pol. 4.10. - 31.1.
Jitka Zrostlíková
60,- 715,- přihlásit
18:00 - 19:00 PILATES
Bohumila Vacková
80,- 720,- přihlásit
19:00 - 20:00 BOSU MIX + KALANETIKA
Bohumila Vacková
80,- 720,- přihlásit
malý sál
18:00 - 19:00 FLOWIN
Kateřina Barnášová
80,- 720,- přihlásit
19:00 - 20:00 KALANETIKA
Slávka Malíková
80,- 720,- přihlásit
Pátek
velký sál
09:00 - 10:00 PILATES + hlídání dětí R
M. Boušová + J. Kučerová
60,- + 25,- 540,- přihlásit
10:00 - 11:00 BODY BALL
Milena Kostnerová
60,- 540,- přihlásit
17:00 - 18:00 PORT DE BRAS
Anna Zavaďáková
80,- 720,- přihlásit
18:00 - 19:00 BODYFORMING + hlídání dětí R (od 12.10.)
J. Zrostlíková + J. Kučerová
80,- + 25,- 720,- přihlásit
Neděle
18:00 - 19:00 BODYFORMING / STEPY
M. Knotková / J. Zrostlíková
80,- 720,- přihlásit
malý sál
17:00 - 18:00 ZDRAVOTNÍ JOGA R
Ilona Bartovská
80,- 720,- přihlásit

Přílohy

zpět nahoru
Plzeň Sportovní tj-lokomotiva-plzen.png rop-jz.jpg