Lochotínský venkovní bazén

01. 10. 2019

Po úspěšné sezóně zazimován

Po úspěšné sezóně 2019, kdy na venkovní bazén bazénu na Lochotíně přišlo mnoho nových návštěvníků, byl venkovní areál zazimován a připravuje se na novou sezónu, která bude začínat v květnu 2020. Opět přibyde mnoho vylepšení pro návštěvníky, která již připravujeme.

Těm, kteří v roce 2019 přišli, moc děkujeme. Celková návštěvnost bazénu byla 171 214 návštěvníků.

Venkovní areál (venkovní bazén o rozměrech 16,6 x 8,15 m - hloubce 0,9 až 1,3 m a dětské brouzdaliště o rozměrech 6,05 x 4,05 m), který byl vybudován v rámci projektu Obnova venkovního bazénu Plzeň – Lochotín pro rozvoj cestovního ruchu a byl hrazený z operačního programu ROP NUTS II Jihozápad, oblast podpory Rozvoj infrastruktury cestovního ruchu. Tento projekt plní funkci rozšíření turistické nabídky pro návštěvníky v letní sezoně a tak napomáhá zvýšit atraktivitu města. V podmínkách pro dotaci je stanoven provoz venkovního bazénu povinně od 1. května do 30. září.

V rámci areálu je také kiosek s dřevěným posezením a slunečníky, pevně zabudované zábavní prvky, dřevěné sety pod stromy pro rodiny k občerstvení a u brouzdaliště pro děti plastové posezení se slunečníky. V prostoru na travnaté ploše kolem bazénu jsou k dispozici plastová lehátka. 

Aktuální situaci můžete ON - LINE sledovat na http://www.bazenlochotin.cz/plavecky-bazen-a-venkovni-areal/online-kamery/

zpět nahoru
Plzeň Sportovní tj-lokomotiva-plzen.png rop-jz.jpg