Rozvrh hodin a ceny cvičení

 

Vypsané kurzy na období 01. 01. 2018 - 31. 01. 2018

Právo změny vyzhrazeno.

Čas Název / instruktor Cena
za 1 hod.
Cena
za 10 hod.
 
Pondělí
velký sál
08:30 - 09:30 PILATES S MÍČKY
Bohumila Vacková
55,- 495,- přihlásit
09:30 - 10:30 BODYFORMING + hlídání dětí
J. Zrostlíková + J. Kučerová
55,- + 25,- 495,- přihlásit
11:00 - 12:00 BODY BALL 55+
Martina Mašková
55,- 495,- přihlásit
17:00 - 18:00 CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ
Lenka Sosnovcová
80,- 720,- přihlásit
18:00 - 19:00 MÍČE - INTERVALOVÝ TRÉNINK
Jana Klingerová
80,- 720,- přihlásit
19:00 - 20:00 BOSU MIX + KALANETIKA
Bohumila Vacková
80,- 720,- přihlásit
malý sál
16:30 - 17:30 JÓGA
Jana Bendová
75,- 700,- přihlásit
Úterý
velký sál
08:30 - 09:30 BOSU + hlídání dětí (od 9.1.)
J. Zrostlíková + J. Kučerová
55,- + 25,- 495,- přihlásit
09:45 - 10:30 Cvičení rodičů a dětí 1-2 roky R (od 9.1.)
Jitka Zrostlíková
55,- 495,- přihlásit
10:35 - 11:20 Cvičení rodičů a dětí 2-3 roky R (od 9.1.)
Jitka Zrostlíková
55,- 495,- přihlásit
18:30 - 19:30 Z - DANCE (od 9.1.)
Eva Jančaříková
80,- 720,- přihlásit
19:30 - 20:30 BOSU Jupm
Vendula Šeflová
80,- 720,- přihlásit
malý sál
09:00 - 09:45 Cvičení s kojeci 3-6měsíců R / kurz 10 lekcí 9.1.-20.3.
Lucka Kaslová
60,- 495,- přihlásit
09:45 - 10:30 Cvičení s kojenci 6-9 měsíců R / kurz 10 lekcí 9.1.-20.3.
Lucka Kaslová
60,- 495,- přihlásit
10:30 - 11:15 Cvičení s kojenci 9-12 měsíců R / kurz 10 lekcí 9.1.-20.3.
Lucka Kaslová
60,- 495,- přihlásit
18:00 - 19:00 PORT DE BRAS
Anna Stunová
80,- 720,- přihlásit
19:00 - 20:00 KALANETIKA
Slávka Malíková
80,- 720,- přihlásit
velký bazén
20:00 - 20:45 AQUA aerobic (od 9.1.)
Míša Patíková
45,- přihlásit
Středa
velký sál
08:30 - 09:30 PILATES
Bohumila Vacková
55,- 495,- přihlásit
11:00 - 12:00 BODY BALL 55+
Martina Mašková
55,- 495,- přihlásit
18:00 - 19:00 BŘICHO-BOKY-ZADEK (od 10.1.)
Marie Sochorová
80,- 720,- přihlásit
19:00 - 20:00 ZUMBA
Monika Knotková
80,- 720,- přihlásit
malý sál
09:30 - 10:30 FITNESS JOGA - zdravotní cvičení
Milena Kostnerová
55,- 495,- přihlásit
17:00 - 18:00 INTERVALOVÝ TRÉNINK
Kateřina Barnášová
80,- 720,- přihlásit
18:00 - 19:00 PILATES
Kateřina Barnášová
80,- 720,- přihlásit
19:30 - 20:30 POWERJOGA
Zuzana Kožíšková
80,- 720,- přihlásit
Čtvrtek
velký sál
08:30 - 09:30 STEPY + hlídání dětí (od 11.1.)
J. Zrostlíková + J. Kučerová
55,- + 25,- 495,- přihlásit
09:45 - 10:30 Cvičení rodičů a dětí 1-2 roky R (od 11.1.)
Jitka Zrostlíková
55,- 495,- přihlásit
10:35 - 11:20 Cvičení rodičů a dětí 2-3 roky R (od 11.1.)
Jitka Zrostlíková
55,- 495,- přihlásit
16:00 - 16:45 Cvičení rodičů a dětí 3-5 let R / 1.pol. (5.10.-1.2.)
Jitka Zrostlíková
60,- 650,- přihlásit
16:45 - 17:45 Cvičení dětí 5-7let (1.pol. 5.10.-1.2.)
Jitka Zrostlíková
- 650,- přihlásit
18:00 - 19:00 PILATES
Bohumila Vacková
80,- 720,- přihlásit
19:00 - 20:00 BOSU MIX + KALANETIKA
Bohumila Vacková
80,- 720,- přihlásit
malý sál
09:00 - 09:45 Cvičení s kojeci 3-6měsíců R / kurz 10 lekcí 11.1.-22.3.
Barbora Kurýlová
60,- 495,- přihlásit
09:45 - 10:30 Cvičení s kojenci 6-9 měsíců R / kurz 10 lekcí 11.1.-22.3.
Barbora Kurýlová
60,- 495,- přihlásit
10:30 - 11:15 Cvičení s kojenci 9-12 měsíců R / kurz 10 lekcí 11.1.-22.3.
Barbora Kurýlová
60,- 495,- přihlásit
18:00 - 19:00 FLOWIN
Kateřina Barnášová
80,- 720,- přihlásit
19:00 - 20:00 BOSU Core
Kateřina Barnášová
80,- 720,- přihlásit
velký bazén
20:00 - 20:45 AQUA aerobic
Míša Patíková
45,- přihlásit
Pátek
velký sál
09:00 - 10:00 PILATES + hlídání dětí (od 12.1.)
M. Boušová + J. Kučerová
55,- + 25,- 495,- přihlásit
10:00 - 11:00 BODY BALL
Milena Kostnerová
55,- 495,- přihlásit
17:00 - 18:00 PORT DE BRAS
Anna Stunová
80,- 720,- přihlásit
18:00 - 19:00 BODYFORMING + hlídání dětí R (od 12.1.)
J. Zrostlíková + V. Janoušková
80,- + 25,- 720,- přihlásit
Neděle
18:00 - 19:00 BODYFORMING MIX
M. Knotková / M. Sochorová
80,- 720,- přihlásit

Přílohy

zpět nahoru
Plzeň Sportovní tj-lokomotiva-plzen.png